bookflare
Abaküs Matematik Evi - TARİHÇEMİZ

  Kurulduğu ilk günden beri kurumumuz , eğitimde bireysel başarıyı hedeflemiştir. Sunduğu imkanlarla eğitimde  ekol bir kuruluş  olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Kurumumuz her yaştan ve sınıftan öğrenciye eğitim vermektedir. Bulunduğu bölgede isminden itibarla söz ettirmeyi başarmış olan kurumumuzun  sırrı her öğrenci ile tek öğrencimiz gibi ilgilenmektir. Kurumumuz nitelikli ve kişiye özel eğitim felsefesiyle farkını ortaya koymuş ve herkes tarafından takdir edilen bir ekolün ilk ve  tek temsilcisi olma yolunda ilerlemektedir.

  Saygı, sevgi ve güven ortamında her bireyin geleceğini şekillendirmesi ve mükemmele ulaşmasında önemli bir rol almış, yenilikçi anlayışıyla eğitimde öncü olmuştur. Eğitim kurumumuzda başarı bir standart olarak sunulmaktadır. Ödev takip sistemi, kütüphane sistemi, yazılı çalışmaları ve yaz okullarıyla önünüzde açılmayı bekleyen tüm kapılar için bir anahtar olacaktır.  

  Bu doğrultuda, eğitim kurumumuz azimli, beceri ve kavrayış sahibi gençler mezun etmekle ve her öğrenciyi kendi zirvesine ulaştırmaktadır.

 

ÖĞRETME GARANTİSİ
UZMAN KADRO
TECRÜBE
 whatsapp numarası